Kontakt:
33 853 11 33

PHU BIK-BUD S.C.

Górecka 32D
43-430 Skoczów
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Sobota: 9 - 13
Dobry Montaż

O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku od prostych prac ogólnobudowlanych. Dzięki wytrwałości, ciężkiej pracy, odpowiednim szkoleniom oraz współpracy z najbardziej cenionymi firmami z branży, możemy dziś poszczycić się zespołem trzydziestu osób wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach rzemiosła budowlanego. 

Jako firma z dużym doświadczeniem jesteśmy w stanie kompleksowo wybudować domy jedno lub wielorodzinne, czy też małe i średnie obiekty przemysłowe - od fundamentów aż pod klucz. 

Wieloletnia praktyka pozwala nam również fachowo doradzić klientom w wyborze najlepszych dla ich potrzeb artykułów dostępnych w naszym sklepie. Od samego początku współpracujemy jedynie z najbardziej cenionymi producentami branży budowlanej, ponieważ najważniejsze dla nas jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klienta. 

W ramach naszej działalności sprzedajemy i montujemy bramy garażowe, okna, drzwi, rolety, bramy przemysłowe. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy i instytucje. Proponujemy kompleksową obsługę zaczynając od pomiaru poprzez doradztwo, wycenę i montaż przez doświadczonych pracowników.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Messenger WhatsApp